Projektmenedzsment keretrendszer

PPC Manager

Kik vagyunk?

Az Astro 2015-ben alakult performancia ügynökség. A portfóliónk zömében nemzetközi tevékenységre fókuszál. Értékeink között szerepel a transzparencia, a munka és az eredmények szeretete és az együttműködő közösség kialakítása. Teljesen digitális életet élünk, nincs irodánk, szoftverekkel vezetjük a munkánkat és ezeken a felületeken tartjuk a kapcsolatot egymással.

Az ideális jelentkező

PPC menedzserként az ügyfelek és a saját kampányainkat felügyeled. Amikor nem a kampányokon pörögsz, a csapat többi tagjának segítesz, tartalmat állítasz elő. Kifejezetten figyelünk arra, hogy mindenki építhesse a personal brandjét, keressük a lehetőségeket, hogy az Astro színeiben megjelenhess online fórumokon.

Elvárás, hogy akard jobbá tenni a folyamatokat, olvasd a szakmai fórumokat és légy napra kész. Fontos, hogy az e-commerce kampányok terén is legyél képben, tudj ROI+ eredményeket összerakni.
Milyen képességeket keresünk benned?

  • Angol nyelvtudás – ez kötelező
  • Facebook és Google vizsgák megléte, vagy ha nincs meg akkor kész vagy megszerezni az első 3 hónapban
  • Rendszeresen ránézel egy kampányra, nem csak amikor elindítod
  • Számos kreatívot összeraksz indulásnál
  • Rajongsz az A/B tesztelésért
  • Google Analytics és Data Studio alapú riportálás megvan
  • Van 3 év tapasztalatod a szakmában
  • Rugalmas vagy, empatikus, könnyen adaptálódsz új helyzetekhez és gyorsan tanulsz
  • Erős a time menedzsmented
  • Otthonosan érzed magad virtuális csapat környezetben
  • Odafigyelsz a részletekre
Előny, ha…

  • Van nemzetközi kampányokkal tapasztalatod
  • Láttál már nagyobb költségvetésű kampányokat
  • Hozzá vagy szokva ahhoz, hogy több platformot összehangolj
  • Dolgoztál már csapatban több terület szakértőivel
  • Vágysz kilépni a keretek közül és újat tanulni folyamatosan

Mit ajánlunk?

Teljes idős együttműködést

Versenyképes
fizetést

Teljesen online munkakörnyezetet

Folyamatos fejlődési lehetőséget

Radikális transzparenciát

Rugalmas
munkaidőt

Támogató, barátságos környezetet

Küldj egy emailt a hr@marketingastro.com címre! A levelet Czakó Előd fogja elolvasni. A levél subject-jébe a pozíciót írd be! Kérlek figyelj arra, hogy a leveledben az email címed és a telefonszámod kimásolható legyen. Azaz, legyen az is beleírva, és ne kelljen a CV-dből kibogarászni. A levélhez mellékelj egy önéletrajzot! A fényképes verzió preferált.